Warranty Banner


Atsisiųskite brošiūrą

WARRANTIES

"IVECO Elements" - išskirtinė garantija, taikoma "OK Trucks Premium" transporto priemonėms

"Elements" yra platus profesionalių paslaugų asortimentas, skirtas siekiant užtikrinti idealią jūsų dėvėtos "Premium" transporto priemonės būklę. Klientui suteikiama galimybė pasirinkti paslaugų lygius, kurie labiausiai tinka jo verslui. Tai taip pat leidžia fiksuoti tam tikras išlaidas.

Mūsų suteikiama garantija jums suteiks ramybę, nes jūs žinosite, kad Europoje yra daugiau kaip 2000 servisų, kurie yra jūsų paslaugoms 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Jums tereikia paskambinti žaliuoju numeriu 080048326000.

"Elements" formuoja jūsų transporto priemonei taikomos garantijos formą:

"Elements" siūlo lankstumą renkantis bet kurį pagrindinių elementų derinį iš kurių formuojamas galutinis pasiūlymas. Tai leidžia klientams sukurti savo poreikiams pritaikytą garantinį paketą.

 • Drive line
  Pagrindiniams galios agregatams
 • Maintenance Priežiūra
  Patikra , tepalų ir skysčių keitimas pagal aptarnavimo ir remonto vadovą
 • Extra drive line
  Visi remonto darbai išskyrus variklio , alkūninio veleno, kuro įpurškimo sistemos, pavarų dėžės, pusašių; Pavyzdžiui elektros sistemos remontas.
 • Wear
  Sankabai, stabdžiams, oro pagalvėms, stabdžių diskams, stabdžių būgnams

"Iveco Warranty"- garantija, skirta OK Trucks "Comfort" transporto priemonėms

OK Trucks "Comfort" transporto priemonės klientas gali gauti garantiją, galiojančią ir visoje Europoje:

 • Garantija taikoma pagrindiniams galios agregatams, rėmui, kabinai ir pakabai kartu su rėmo tvirtinimo elementais.
 • OK Trucks "Comfort" transporto priemonės, kurioms yra taikoma garantija, praeina specialias patikras, kurių metu dar kartą patvirtinama, kad transporto priemonė yra kokybiška ir techniškai tvarkinga.
 • Taikoma ne senesniems kaip 5-ių metų automobiliams
 • Galioja šešis mėnesius

Finansinės paslaugos

"OK Trucks" ir "Iveco Capital" siūlo savo klientams finansinius sprendimus, kurie padeda įsigyti dėvėtas transporto priemones: išperkamoji nuoma ir finansavimas. Taip pat yra galimybė derinti šias paslaugas kartu su papildomomis: kasko draudimas, draudimas nuo gaisro ir vagystės.


OK TRUCKS MOBILITY CARE

Mobility Care paslauga užtikrina ramybę atsitikus gedimui naudotoms OK TRUCKS transporto priemonėms, su nutempimo ir remonto paslauga komercinėms ir pramoninėms transporto priemonėms. Paslauga gali būti sujungta su Iveco pagrindinių agregatų garantija.

 • Galiojanti visoje Europoje per specializuotą po pardaviminį tinklą
 • Galioja iki 3 metų
 • * Priskirtas pagalbos centras veikiantis 24/24, 7/7 dienas
 • * Daugiakalbis skambučių centras

Mėnesio pasiūlymas

Susisiekti

Prenumeruoti naujienlaiškį

Thank you for registering in OK Trucks website.
You will soon receive our newsletter with special offers and other information
Thank you for registering in OK Trucks website.
You will soon receive our newsletter with special offers and other information
Įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą arba susisiekite su mūsų palaikymu.

Prašome atsakyti į visus šiuos teiginius

Perskaičiau privatumo pranešimą ir sutinku su žemiau išvardytais tikslais ir procesais

RINKODAROS VEIKSMAI – mano duomenų apdorojimas, kurį vykdo „Iveco S.p.A.“ popierinėje versijoje, automatinėmis arba elektroninėmis priemonėmis, taip pat paprastuoju arba elektroniniu paštu, telefonu (pvz., naudodama automatinius telefono skambučius, SMS, MMS, faksogramas) ir visas kitas priemones (pvz., žiniatinklio svetaines, mobiliąsias programėles), siunčiant komercinius pranešimus ir naujienlaiškį, o taip pat reklamuojant produkciją ir paslaugas, kaip aprašyta privatumo pranešimo 2 skyriuje (iii):

TREČIŲJŲ ŠALIŲ VYKDOMA RINKODARA – mano duomenų perdavimas „Iveco S.p.A.“ filialams ir „CNH Industrial Group“ dukterinėms įmonėms, o taip pat įgaliotiems atstovams, ir jų atliekamas duomenų platinimas ir apdorojimas, vykdant komercinių pranešimų ir produkcijos ir paslaugų reklamos siuntimą arba rinkos tyrimus, kaip aprašyta privatumo pranešimo 2 skyriuje (iv):