"OK TRUCKS" prekinis ženklas buvo sukurtas rinkodaros tikslais, "Iveco" sertifikuotų naudototų automobilių pardavimams skatinti.

2015 metai tapo pokyčių metais naudotų "Iveco" transporto priemonių pardavime. Ambicingesni planai, centralizuota profesionali komanda, išsamus ir suprantamas pasiūlymas galutiniam vartotojui.

OK Trucks siūlo platų produktų asortimentą, skirtą klientams, kurie ieško dėvėtos tačiau saugios, patikimos ir "Iveco" sertifikuotos transporto priemonės su garantija.

Mūsų transporto priemonės yra nuolat tikrinamos ir prižiūrimos. Pagal tam tikrus, gamintojo nustatytus, kriterijus , tokius kaip amžius, rida, aptarnavimų paketo lygmuo, visos transporto priemonės skirstomos į tris kategorijas - "Premium", "Comfort" ir "Basic". Tai leidžia patenkinti visus klientų poreikius.

Profesionali komanda, atsižveldama į klientų veiklos specifiką, padeda pasirinkti labiausiai jų poreikius atitinkantį naudotą automobilį . Tai leidžia pasiekti optimalų kainos / kokybės santykį.

Mūsų pasiūlymas apima papildomas paslaugas, tokias kaip visoje Europoje galiojanti garantija, mobilus servisas, išperkamoji nuoma, kiti finansavimo sprendimai.

"OK Trucks" siūlo visą dėvėtų transporto priemonių gamą.


Download Brochure 2017

Mėnesio pasiūlymas

Susisiekti

Prenumeruoti naujienlaiškį

Thank you for registering in OK Trucks website.
You will soon receive our newsletter with special offers and other information
Thank you for registering in OK Trucks website.
You will soon receive our newsletter with special offers and other information
Įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą arba susisiekite su mūsų palaikymu.

Prašome atsakyti į visus šiuos teiginius

Perskaičiau privatumo pranešimą ir sutinku su žemiau išvardytais tikslais ir procesais

RINKODAROS VEIKSMAI – mano duomenų apdorojimas, kurį vykdo „Iveco S.p.A.“ popierinėje versijoje, automatinėmis arba elektroninėmis priemonėmis, taip pat paprastuoju arba elektroniniu paštu, telefonu (pvz., naudodama automatinius telefono skambučius, SMS, MMS, faksogramas) ir visas kitas priemones (pvz., žiniatinklio svetaines, mobiliąsias programėles), siunčiant komercinius pranešimus ir naujienlaiškį, o taip pat reklamuojant produkciją ir paslaugas, kaip aprašyta privatumo pranešimo 2 skyriuje (iii):

TREČIŲJŲ ŠALIŲ VYKDOMA RINKODARA – mano duomenų perdavimas „Iveco S.p.A.“ filialams ir „CNH Industrial Group“ dukterinėms įmonėms, o taip pat įgaliotiems atstovams, ir jų atliekamas duomenų platinimas ir apdorojimas, vykdant komercinių pranešimų ir produkcijos ir paslaugų reklamos siuntimą arba rinkos tyrimus, kaip aprašyta privatumo pranešimo 2 skyriuje (iv):